Рекомендації по догляду (масло)


Рекомендації по догляду за дерев'яними підлогами, обробленими олією.

Для догляду за підлогами, покритими маслом рекомендується використовувати віск Hard Wax або відновлює масло Maintenance Oil.

Чистка:

Чистка поверхні перед нанесенням може виконуватися за допомогою полірувальної машини, а також вручну:

Чистка без машини (ручна)

1. Очистіть оброблювану поверхню від пилу за допомогою пилососа.

2. За допомогою швабри зробіть вологе прибирання із застосуванням Parquet Cleaner, попередньо розбавивши 200 мл Parquet Cleaner в 10 літрах води (пропорція 1:50). Невеликі забруднення, які не вдалося видалити за допомогою швабри, можна видалити за допомогою щільної тканини, змоченою в тому ж розчині Parquet Cleaner. Для видалення сильних забруднень використовуйте грубу тканину.

3. Після того, як видалені всі забруднення, протріть поверхню знову шваброю, змоченою в розчині Parquet Cleaner та добре викрутіть. Потім протріть поверхню вологою шваброю, змоченою в чистій воді (без Parquet Cleaner) і віджатою.

4. Дайте поверхні повністю просохнути протягом 30-60 хвилин і потім приступайте до нанесення обраного Вами кошти по догляду.

Чистка полірувальної машиною:

1. Очистіть поверхню від пилу за допомогою пилососа.

2. За допомогою швабри зробіть вологе прибирання із застосуванням Parquet Cleaner, попередньо розбавивши 200 мл Parquet Cleaner в 10 літрах води (пропорція 1:50). Невеликі забруднення, які не вдалося видалити за допомогою швабри, можна видалити за допомогою червоного / синього пада (25x120x200mm), надягнутого на диск / коло полірувальної машини. Для видалення сильних забруднень використовуйте коричневий / чорний пад.

3. Після того, як видалені всі забруднення, протріть поверхню знову шваброю, змоченою в розчині Parquet Cleaner. Потім протріть поверхню вологою шваброю, змоченою в чистій воді (без Parquet Cleaner) і віджатою.

4. Дайте поверхні повністю просохнути протягом 30-60 хвилин і потім приступайте до нанесення обраного Вами кошти по догляду.

Нанесення:

HARD WAX

(Тільки ручне нанесення)

1. Нанесіть Hard Wax тонким шаром на всю поверхню. При нанесенні воску завжди залишайте вологий край, щоб уникнути напливів на кордоні одного покритого ділянки з іншим.

2. Після нанесення дайте шару Hard Wax просохнути протягом, як мінімум, 2 годин. При цьому забезпечте хорошу вентиляцію (провітрювання) і нормальну температуру (+ 20 ° C) в приміщенні.

3. Дайте поверхні, обробленої Hard Wax, повністю просохнути протягом 12 годин. Після цього по поверхні можна ходити, настилати килими та інші покриття.

MAINTENANCE OIL

(Ручне завдано / нанесення полірувальної машиною)

1. Нанесіть рівномірний шар Maintenance Oil на поверхню, за допомогою аплікатора або червоним падом, закріпленим на диску / колі полірувальної машини.

2. Видаліть надлишки Maintenance Oil з поверхні, за допомогою гумового аплікатора або щільної тканини, використовуючи гумовий аплікатор або тканину. Після 1-3 годин необхідно провести полірування шару Maintenance Oil білим падом за допомогою полірувальної машини або підходящої для полірування тканиною вручну.

3. Ходити по поверхні і настилати килимові покриття можна через 12 годин сушіння.

При дотриманні ось таких простих рекомендацій ваша підлога буде дуже довго радувати Вас своєю красою і елегантністю.