Рекомендації по догляду (лак)


Рекомендації по догляду за дерев'яними підлогами, покритими лаками.

Встановлювати меблі на свіжо-лакованому підлогу можна не раніше, ніж через 24 години після нанесення лакового покриття, настилати килими - через 14 днів. Протягом перших двох тижнів застосовувати тільки сухе прибирання підлоги, за допомогою пилососа або статичної сухої швабри (без води). Після закінчення 14 днів прибирання підлоги слід проводити за допомогою спеціального очищувача Parquet Cleaner, розведеного у воді. Після висихання поверхні рекомендується використовувати для захисту лакового шару поліроль Polish або освіжувач Refresher.

Чистка:

1. Видаліть з поверхні вашого статі все забруднення і пропилесосьте.

2.  Розведіть 100 мл Parquet Cleaner в 10 літрах води (пропорція 1: 100). Змочуючи швабру в отриманому розчині і ретельно віджимаючи, протріть поверхню підлоги.

3. Дайте просохнути поверхні підлоги, приблизно, протягом 30-60 хвилин. Поверхня підлоги повинна бути повністю сухий.

4. Нанесіть шар Polish або Refresher на лакове покриття як зазначено нижче. Зверніть увагу, що Polish при нанесенні утворює більш товстий і міцний шар, і тому його рекомендується використовувати для підлог з більш високим навантаженням, ніж Refresher.

Нанесення:

POLISH

Перед нанесенням Polish переконайтеся, що лакова поверхня підлоги, на яку буде наноситися поліроль, повинна бути чистою і сухою. Якщо поверхня раніше була оброблена Polish, переконайтеся в тому, що старі шари не були погано вощеними. Якщо ж старі шари Polish погано вощені, то необхідно їх зняти за допомогою засобу Remover і потім наносити новий шар Polish:

1. Polish слід наносити досить тонким шаром, рівномірно розподіляючи по всій поверхні за допомогою аплікатора, швабри або м'якої тканини. При нанесенні цього полироля завжди залишайте край шару вологим для отримання кращого результату.

2. Дайте шару Polish висохнути, приблизно, протягом 30-60 хвилин, забезпечивши хорошу вентиляцію і нормальну температуру + 20C в приміщенні

3. Дайте поверхні, обробленої Polish, повністю просохнути протягом декількох годин. Після цього по поверхні можна ходити, настилати килими та інші покриття.

REFRESHER - освіжаючий

Перед нанесенням Refresher переконайтеся, що поверхня лакового покриття суха і ретельно очищена від пилу і бруду.

1. Нанесіть Refresher на поверхню за допомогою м'якої тканини або швабри. Намагайтеся отримати рівномірний шар на всій поверхні.

2. Дайте шару Refresher просохнути протягом 30-60 хвилин при хорошій вентиляції і нормальній температурі + 20C.

3. Ходити по поверхні і настилати килимові покриття можна через кілька годин.

При дотриманні ось таких простих рекомендацій ваша підлога буде дуже довго радувати Вас своєю красою і елегантністю.