Самоочищення "ефект лотоса"


Нанотехнології: ефект лотоса

Як відомо присвяченим, дощова вода відскакує від листа лотоса, не залишаючи на ньому сліду. Чому? Дощова крапля практично не має контакту з поверхнею листа.

Тому лист неможливо забруднити, ні медом, ні маслом, ні клеєм на водяній основі, ні іншими в'язкими і липкими речовинами.

Цей ефект тепер був вивчений і земітовано вченими. А за допомогою нанопродуктов, зроблених на основі цього феномена, тепер і ми можемо оцінити практичне значення «ефекту лотоса».

Прибирання стає з цим ефектом в рази простіше, необхідні на неї витрати часу істотно знижуються, а застосування засобів побутової хімії стає потрібним лише у виняткових випадках.

Особливо велике полегшення принесуть нано-продукти компанії Arboritec людям, які в силу гігієнічних приписів змушені безперервно мити і чистити, мити і чистити - наприклад, в продуктових магазинах, ресторанах, кафе, м'ясних крамницях тощо. І, звичайно ж, всім тим, хто хоче полегшити собі роботу, або захистити цінні або дорогі (в т.ч. і серця) речі від забруднень або зносу.

Переваги:

Перевірена, довгострокова і високоефективний захист. Захисна наноплівка, нанесена з метою консервації поверхні, захищає від агресивних впливів навколишнього середовища, погодних умов і навіть подряпин.

Чи не вимагають особливого догляду поверхні і тканини всіх видів, довгострокова видима і гігієнічна чистота, антибактеріальні властивості оброблених поверхонь, легка очистка, повна нейтральність до шкіри, безпеку навіть для алергіків, а також просте використання нанопродуктов - все це свідчить про необмежені можливості використання нанопродуктов у всіляких сферах діяльності людини.

Якщо водовідштовхувальний ефект ослаб, то в цьому, швидше за все, винувато забруднення нано-покриття. В цьому випадку поверхню або тканину потрібно почистити за допомогою м'якого засобу для чищення (найкраще для чищення нано-продукту), а на закінчення - добре промити проточною водою. Після цієї простої процедури водовідштовхувальний ефект знову буде відновлений (у текстилю - після висихання). Якщо ж нано-плівка дійсно пошкоджена, то Ви зможете її безпроблемно «полагодити», заново обробивши відповідним продуктом пошкоджене місце.

Аргументи, які говорять самі за себе:

Довгострокова оптична і гігієнічна чистота ваших виробів, антиадгезійні властивості (непріліпаемость)

Легкі у догляді тканини всіх видів, Повна нейтральність для шкіри

Антибактеріальні властивості, що дуже важливо для організму, Захист від погодних умов

Легкі у догляді поверхні, нанопродуктів нетоксичні

Безпроблемна чистка, Просте застосування, Захист від подряпин

І, що є - то є: збереження цінності предмета.

Безсумнівно, існує набагато більше плюсів використання захисних нанопокриттів. І хто хоч раз мав можливість оцінити їх переваги, не побажає більше від них відмовлятися!