Керамічні добавки Нанотехнології


Керамічні добавки Нанотехнології - це наука про створення матеріалів, що складаються з дрібних - нанорозмірних компонентів (до 1/100 000 товщини людської волосини), організованих таким чином, щоб зробити абсолютно нові продукти з унікальними властивостями. Розробники компанії Arboritec додали в склади лаків для підлоги нанорозмірні керамічні частинки. Їх крихітний розмір дозволив керамічним компонентам потрапити в простору, які не доступні для звичайних частинок. Завдяки цьому вийшло більш глибоке проникнення, краще зчеплення і непорівнянна з іншими складами міцність, довговічність і стійкість до подряпин.

Фахівцями компанії Arboritec створена ціла лінійка нових лакових систем на водній основі з застосуванням керамічних наночасток. На сьогоднішній день таких унікальних складів немає ні в однієї компанії, яка займається виготовленням лакових покриттів для підлогових покриттів. А в результаті спроб створення подібних лаків покупці в результаті отримують так званий vip-продукт!

У лінійці ж Arboritec всі лаки посилені нанокерамікою і мають унікальні властивості, що й вивело компанію в безумовні лідери на ринку продажів лакових покриттів для підлоги.