Про компанію


Шведська компанія Arboritec спеціалізується на виробництві екологічно чистих, високоякісних матеріалів для захисту дерев'яних, паркетних підлог. Це одна з найбільш швидко розвиваються на сьогоднішній день. Головний офіс і завод Arboritec знаходяться ближче до півночі від Гетеборга.

Компанія займається виробництвом всього комплексу матеріалів для роботи з дерев'яним покриттям підлоги, а також з усіма дерев'яними виробами і подальшого догляду за ним:

Лаки, Масла, Засоби по догляду.

Ідея побудови бізнесу компанії полягає в розробці і виробництві матеріалів на основі новітньої нанотехнології, просуванні якісно нових продуктів, які поряд з високими технічними показниками (зносостійкість, твердість) - екологічно чисті, і безпечні для здоров'я людей і навколишнього середовища.

Технологи компанії вийшли зі стін Chalmers University of Technology (Чалмерского Технологічного Університету), що веде «кузні» фахівців в галузі новітніх технологій виробництва лакофарбових матеріалів на водній основі з додаванням керамічних наночасток в Європі. Власна дослідна лабораторія Arboritec розробляє і створює продукти у співпраці з провідними хімічними підприємствами і науково-дослідними організаціями в усьому світі.

Продукція компанії Arboritec заслужено популярна в багатьох країнах світу і займає провідні позиції на ринках продажів паркетних лаків на водній основі в цих країнах. Частка Arboritec на ринку Швеції становить, приблизно, 38%. Рік від року, все більше і більше людей у ​​всьому світі віддають перевагу продукції шведської компанії Arboritec.

Лаки для дерев'яних підлог, сходових маршів, спортивних залів, танцмайданчиків, виробничих приміщень.

Паркетні лаки, рекомендовані для підлог з дуже високим навантаженням, і великою прохідністю (спортивні, танцювальні та виробничі майданчики).

Arboritec - це паркетні лаки, які рекомендовані для покриття паркетних і дерев'яних підлог в спортивних, танцювальних і виробничих приміщеннях, де пред'являються високі вимоги до зносостійкості, твердості і тертю (DIN 18032, part 2).


Лаки: SELECT, COMPO повністю відповідають вимогам DIN 18032, part 2.